Дослідження Nikkiso та Університету Міядзакі - COVID-19

Дослідження Nikkiso та Університету Міядзакі - COVID-19

Спільне дослідження Nikkiso та Університету Міядзакі доводить ефективність глибокого ультрафіолетового світлодіода у запобіганні розповсюдження COVID-19

Японський постачальник медичного обладнання Nikkiso співпрацює з Університетом Міядзакі та оголосив, що його глибокий ультрафіолетовий світлодіодний дезінфікуючий пристрій може ефективно запобігти поширенню COVID-19.

Дві сторони провели випробування, виявивши віруси SARS-CoV-2, що містили рідину під глибоким ультрафіолетовим випромінюванням протягом 30 секунд, і встановили, що зараженість вірусом знизилася на 99,9%. Експеримент тривав два місяці, і ефективність глибокого УФ світлодіода для запобігання зараження COVID-19 підтверджена.

Дослідники заявили, що технологія може допомогти деактивувати вірус у громадських приміщеннях, таких як лікарні та знизити ризик поширення кластеру. У епоху після пандемії, коли люди повертаються до роботи та іншої соціальної діяльності, важливо не тільки підтримувати соціальну дистанцію безпеки, але й інтегрувати необхідні технології для зменшення можливості групового зараження.

Глибокі ультрафіолетові світлодіоди встановлені в пристрої для очищення та дезодорування повітря Nikkiso були розробленні у січні 2020р..

13:26
16