Інтерв'ю з Йошіхіко Найто з компаніі Nichia

Інтерв'ю з Йошіхіко Найто з компаніі Nichia

Різниця білого кольора та повного спектра освітлення на ринку садівництва світлодіодного освітлення

Провідний виробник світлодіодів Nichia присвятив багато років інновації світлодіодних технологій.

Інтерв'ю з Йошіхіко Найто, заступником генерального директора дочірньої компанії Гонконгу Nichia.


Запитання: З точки зору компаніі Nichia, яким є світовий ринок освітлення садівництва у 2019 — 2020? постраждала компанія від пандемії COVID-19, чи побачить ринок освітлення садівництва зростання чи ні, на вашу думку?


Йошіхіко Найто: Nichia вважає, що ринок садівничого освітлення є одним із зростаючих сегментів. Це пояснюється тим, що світлодіодний спектр став достатньо зрілим, щоб забезпечити необхідну довжину хвилі при застосуванні у фермерській галузі.

На світову економіку напевно значно впливає пандемія COVID-19, але оцінити вплив кризи на освітлювальну індустрію, а також освітлення в садівництві, все ще важко. Однак вимоги до світлодіодного освітлення садівництва у довгостроковій перспективі все ще зростають.


Запитання: В даний час, які технічні проблеми в галузі світлодіодного освітлення?  Які переваги пропонує Nichia?


Йошіхіко Найто: Конкурентна перевага Nichia — це саморозвиток та внутрішнє постачання основних матеріалів, таких як чіп та люмінофор. Садівничий спектр — це комбінація різної довжини хвилі, створена оптимізацією як мікросхеми, так і люмінофорів. 

Ефективність світлодіодів у садівництві потрібно вимірювати фактичним цільовим методом, а не лише частково. Фабрика Nichia Shanghai відіграє важливу роль для тестування розробки світлодіодного спектру. Завдяки масовому виробництву та продажу садівницької продукції по Шанхаю з урожаєм заводів Nichia, компанія може зрозуміти продуктивність, вагу та кількість кожного продукту. Дегустація — це вірне рішення!

Запитання : Як ви думаєте, особливий спектр (довго червоний / УФ-В світлодіод) стане більш популярним серед виробників?


Йошіхіко Найто: Червона хвиля є важливим фактором росту для рослин. Nichia забезпечує всебічний білий розчин, який містить довгий червоний спектр. Вклади ультрафіолетового випромінювання досі невідомі, проте компанія Nichia вже має серію масових виробництв для ультрафіолетового випромінювання, залежно від потреб клієнтів з точки зору довжини хвилі та потужності.


Запитання : Як повний спектр впливає на ріст рослин? Зважаючи на харчування та смак, деякі функції можна імплантувати в рослини, як щодо дослідження на наступний час?


Йошихіко Найто: Всебічний підхід Nichia вважається повним спектром, що містить декілька різних довжин хвиль одночасно. Сонячне світло — це орієнтир повного спектру та природного білого. Білий дозволяє людям бачити речі в натуральному кольорі. Однак світло взагалі не є головним фактором смаку чи поживності. Наприклад, діабетики, будуть зосереджуватися більше на добривах, а не на світлі, оскільки їм потрібно приймати продукти з низьким вмістом K (калію).

Запитання: Над чим буде працювати компанія Nichia у 2020р. ?


Йошіхіко Найто: Nichia продовжує створювати новий ринок освітлення за власними технологіями. Одним з унікальних прикладів є перетворення фосфору червоного кольору, мінімізація теплового потоку (кращий вміст lm при гарячій температурі) та менший зсув довжини хвилі (краща стабільність кольору). Ця характеристика може бути вирішенням поза освітленням садівництва, а архітектурне освітлення також може бути сферою застосування.

15:11
17