Vintage розподільчий бокс для зовнішною монтажу

Vintage розподільчий бокс для зовнішною монтажу
Бренд:

PLANK Electrotechnic продовжує розширювати лінійку монтажних аксесуарів та запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Розподільчий бокс Vintage має розміри 100*100×50 мм, з підвищеним пило-волого захистом та застосовується для розведення електричного кабелю напругою 220В та 380В. Для виробництва розподільчого боксу серії Vintage використовується матеріал на основі композиції поліпропілену з термостійкістю до 850°С, котрий не підтримує горіння та не містить шкідливих речовин та відповідає вимогам ДСТУ EN 60529-1:2014. 

Розподільчий бокс Vintage складається з комплекту коробки та кришки, кабельних вводів, закритих ущільнювачами карболітового кольору, та комплекту ущільнювачів для місць зовнішнього кріплення червоного кольору, що робить дуже зручним перевірку коректності кріплень до несучих поверхонь.
 

Ми проектуємо та виробляємо нашу продукцію в Україні саме для вас.
Vintage незабаром зустрічайте у маркетах та спеціалізованих магазинах вашого міста!

20:09
17